BIESIADA - INTEGRUJEMY SIĘ

wspólny czas seniorów i młodzieży

Kolejnym działaniem w ramach naszego projektu będzie integracyjne spotkanie o nazwie „BIESIADA – INTEGRUJEMY SIĘ”, które ma na celu stworzenie okazji dla seniorów i młodzieży do wspólnego spędzenia czasu, zabawy, lepszego poznania się oraz tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Podczas tego wyjątkowego spotkania zapewnimy atmosferę pełną radości i wzajemnego wsparcia. Zorganizowany zostanie wspólny posiłek, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mieli okazję delektować się smakołykami czy wymieniać poglądami i doświadczeniami, a także zabawy, tańce i wiele innych atrakcji.

Nie zapomnieliśmy również o odpowiedniej oprawie muzycznej, która pozwoli nam wspólnie bawić się i tańczyć. Na naszym spotkaniu towarzyszyć nam będzie muzyka, a zapewnienie odpowiedniego nagłośnienia i oprawy muzycznej będzie zadaniem naszego znakomitego DJ-a. Dzięki temu wszyscy będą mieli szansę na wyrażenie swoich tanecznych umiejętności i cieszenie się rytmami ulubionej muzyki.

Podczas spotkania nie zabraknie również rywalizacji sportowej. Zaprosimy seniorów i młodzież do wspólnej gry w planszówki, szachy, a także do korzystania z gier takich jak kalambury, zabawy z piłkami czy skakankami. To doskonała okazja, aby połączyć pokolenia w zdrowej rywalizacji, podzielić się umiejętnościami i czerpać radość ze wspólnych aktywności.

Ważnym elementem naszego spotkania będzie rozpalenie ogniska, przy którym będziemy śpiewać pieśni biesiadne i patriotyczne. Wszystkim uczestnikom zostaną zapewnione kiełbaski, napoje, ciastka oraz jednorazowe talerzyki, kubki i sztućce. Ta atmosfera jedności, wspólnego śpiewania i wzajemnej radości sprawi, że nasze spotkanie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe.

Na zakończenie tego niezapomnianego spotkania, zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową, która będzie miała na celu uwiecznienie tych chwil i stworzenie pamiątkowego kalendarza dla uczestników, który będzie przypominał o tych wspólnych chwilach i uśmiechniętych twarzach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów, młodzież i wolontariuszy do udziału w naszym integracyjnym spotkaniu „BIESIADA – INTEGRUJEMY SIĘ”. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w miłym towarzystwie, nawiązać nowe znajomości, czerpać radość z aktywności oraz tworzyć piękne wspomnienia. Przyjdź i dołącz do naszej międzypokoleniowej rodziny, gdzie liczy się każdy uśmiech, każdy taniec i każde dobre słowo!

ognisko biesiada seniorzy młodziez
biesiada
Scroll to Top